top of page
O mnie
Cześć, mam na imię Kinga.
Fotografia jest mi bardzo bliska od pierwszych dni życia. Aparat fotograficzny od zawsze był w naszej rodzinie, to już taka nasza mała tradycja, aby uwieczniać ważne chwile. Ja zrobiłam krok więcej, uwieczniam chwile nie tylko mojej rodziny, ale też innych ludzi.
To coś w rodzaju misji, która mnie uszczęśliwia.
Gdyby ktoś zapytał mnie dlaczego robię zdjęcia, odpowiedziałabym prosto: ponieważ to lubię i to jest moja największa pasja.
Mam nadzieję na napisanie wielu pięknych historii za pomocą aparatu...

FOTOGRAFIA
bottom of page